Ноя 22

З 19 листопада 2009 року по 4 січня 2010 року включно замовляйте хітові мелодії «Ді-Джингл» для себе та своїх друзів абсолютно безкоштовно.

Замовити безкоштовні мелодії «Ді-Джингл» Ви можете, зателефонувавши за номером 465 або на порталі wap.djuice. ua з мобільного телефону, в якому налаштована функція WAP, або з комп’ютера через Інтернет на сторінці «Ді-Джингл».

Термін дії композиції, завантаженої з каталогу «Гаряча безкоштовна десятка», становить 31 день. Після закінчення акції Ви зможетепродовжити використання мелодії ще на 31 день всього за 7 грн. Абонентна плата за користування послугою «Ді-Джингл» складає всього 0,10 грн/день для абонентів передплаченого зв’язку «Київстар» та DJUICE та 3 грн/місяць для контрактних абонентів «Київстар».

А ще оберіть музичні подарунки для своїх друзів та рідних! Щотижня каталог безкоштовних мелодій «Ді-Джингл» буде поповнюватися новинками. А отже, Вам буде з чого обирати!

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

теги: ,

Глянцевый, матовый, сатиновый, двухуровневый, с фотопечатью Натяжной потолок Кривой Рог фото цены Комплексная отделка французских балконов и лоджий в Кривом Роге Комплексная отделка балконов, лоджий в Кривом Роге Недорого