Ноя 22

Акцiя для абонентiв Utel – користувачiв пакетiв U’try, U’нiк та U’сiтi. На всiх користувачiв передплачених пакетiв послуг U’try, U’нiк та U’сiтi чекає приємний сюрприз.

Вiдтепер поповнюючи рахунок на суму вiд 20 до 49 гривень, абонент Utel отримує бонус у розмiрi 20 гривень, поповнюючи рахунок на суму вiд 50 гривень – бонус 50 гривень, якi нараховуються одночасно з поповненням рахунка.

Абоненти Utel можуть використовувати бонуси на голосовi та вiдеодзвiнки по Українi, на вiдправлення СМС та ММС, на користування високошвидкiсним мобiльним iнтернетом.

Нарахованi бонуси використовуються протягом 15 календарних днiв, починаючи з дати поповнення рахунка.

Учасником акцiї «Бонуси за поповнення» може стати будь-який користувач пакетiв послуг U’try, U’нiк та U’сiтi, як iснуючий, так i новий.

Акцiя триває з 20 листопада 2009 року до 31 сiчня 2010 року.

Умови акцiї докладнiше та за номером Контакт Центру 0-800-50-1188 (безкоштовно з мобiльних номерiв Utel та стацiонарних телефонiв Укртелекому).

теги: ,

Глянцевый, матовый, сатиновый, двухуровневый, с фотопечатью Натяжной потолок Кривой Рог фото цены Комплексная отделка французских балконов и лоджий в Кривом Роге Комплексная отделка балконов, лоджий в Кривом Роге Недорого